

- v první polovině září probíhaly opravné maturitní zkoušky
- třídy OA3 a G4 navštívili kino Kotva - promítání filmů s ekologickou tématikou EKOFILM. Součástí EKOFILMU byla i beseda s ředitelem ČR. Po skončení promítání se tři naši žáci stali účastníky dotazníkového šetření, které bylo natáčeno regionální televizí.
- zúčastnili jsme se exkurze do Rakouska za obnovitelnými zdroji - viděli jsme větrnou elektrárnu, pasivní kongresovou halu ve Wellsu a interaktivní výstavu Velios.
- v rámci projektu Zmizelé životy jsme shlédli v multikině Cinestar film Lidice a zúčastnili jsme se besedy s producentem filmu Adamem Dvořákem
- žáci SŠ shlédli v Bazilice interaktivní výukový program o Číně - Říše mocného draka, pořádaný organizací Planeta země 3000
- naše škola se s nabídkou studijních oborů zúčastnila výstavy Vzdělání a řemeslo. Reprezentovali nás žáci z třetího ročníku - Michaela Valentová, Denisa Votočková, Janko Levársky.
- škola měla svůj stánek i na Prezentační výstavě středních škol 3. 12. 2011 v rámci adventních trhů na Výstavišti
- v pondělí 12. 12. 2011 jela celá střední škola nasát atmosféru vánočních trhů do Vídně. Součástí byla prohlídka historického centra s odborným výkladem průvodce CK Máj.
- před Vánoci se jako každý rok chystáme do kina - odpoutat se od učení a přijít na pohodové myšlenky, tentokrát při českém filmu Muži v naději
