fbpx

Spusť svou budoucnost!

Kde se vidíš za 10 let? Ať už budeš reportérem, žurnalistou nebo úspěšným obchodníkem či logistikem, vždy musíš někde začít.
A naše škola ti k tomu nabízí skvělou příležitost.

Střední škola

Obchodní akademie s volitelným zaměřením

Pokud tě přitahuje řízení firem, práce s lidmi a jejich vedení, oblast ekonomiky, chceš se rozvíjet v cizích jazycích nebo se chceš naučit dovednosti v oblasti komunikace a médií a otevřít si tak cestu do světa žurnalistiky, náš obor je tu pro Tebe.

Volitelná zaměření:

  • Žurnalistika a média
  • Jazyky
  • Řízení firemních procesů

Logistika

Umění dostat na správné místo, ve správném čase, za správnou cenu cokoli, co je třeba. Správně se rozhodovat v krizových situacích, zabezpečovat bezproblémový průběh života firem a vždy nalézt vhodné řešení. Nejen na to Tě připraví náš obor.

A co je super?
Konkrétní zaměření (a klidně i obor) si vybereš až na konci 2. ročníku. Do té doby jsou předměty stejné a máš čas se rozmyslet, co by Tě opravdu bavilo.

vyšší odborná škola

Mediální komunikace a žurnalistika

Pokud se RÁDIO Ti při čtení TELEVIZE tohoto textu BLOG objevují 
TISK nahodilé výrazy KAMERA ze světa médií MODEROVÁNÍ, pravděpodobně ITERVIEW se u Tebe    objevují FOCENÍ příznaky závislosti ZPRAVODAJSTVÍ na oboru žurnalistiky. Podlehni této závislosti a nech se od nás připravit pro práci v tomto oboru.

Studuji a baví mě to

Den otevřených dveří

Každé pondělí a úterý od 9:00 do 15:00
Přesný čas rezervujte na tel. 777 471 717

 

Chceš více informací?
Navštiv oficiální stránky školy
www.vosss.cz

Login to WordPress